rottweiler.lt

puslapio forumas
Dabar yra 2020 Lap 01 04:47

Visos datos yra UTC + 3 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Dresūros seminaras Vilniuje
StandartinėParašytas: 2010 Bir 01 23:13 
Atsijungęs

2010 m. liepos mėn. 17-18 d. Lazdynėlių dresūros aikštelyje, Vilniuje, organizuojamas IPO (paklusnumas, apsauga) praktinis seminaras.

SEMINARĄ VES

Sergej Žirkevič

Tarptautinis teisėjas, RKF IPO Komisijos Pirmininkas, instruktorius, figurantas, IPO bei IPO-FH treneris, kandidatas į Rusijos tarnybinės trikovės su šunimis sporto meistrus, Rusijos IPO-FH čempionas, 2007 m. IPO-3 Rusijos Taurės nugalėtojas, 2006-2007 m. IPO-3 Rusijos čempionatų bronzos prizininkas, 2006 m. IPO-3 Ukrainos Taurės sidabro prizininkas, Rusijos IPO ir IPO-FH varžybų daugkartinis prizininkas. 2007 m. FCI ir WUSV pasaulio čempionatų dalyvis, IPO (VPG) ir IPO-FH pasaulio čempionatų Rusijos rinktinės kapitonas, 2007 m. RSVNO geriausias sportininkas.

Natalja Spiridonova

IPO, obedience, OKD, ZKS, agility, Rusiško ir Didelio Ringų nacionalinė teisėja; RKF Rusiško Ringo Komisijos Pirmininkė; IPO, agility, Rusiško Ringo nacionalinė instruktorė ir trenerė; Timiriazevo RGAU TSHA Zoologijos katedros dėstytoja; aukštosios kinologų mokyklos dėstytoja. Rusiško Ringo daugkartinių Rusijos čempionų asmeninėse ir komandinėse įskaitose trenerė; 2007 m. IPO-3 Rusijos Taurės nugalėtojo trenerė; RKF vokiečių aviganių ir malinua veislyno „Love and Spirit“ savininkė.

Seminaro programa:
2010 m. liepos mėn. 17 d.
8:00 – 13:00 Paklusnumas
13:00 – 14:00 Pertrauka
14:00 – 20:00 Apsauga

2010 m. liepos mėn. 18 d.
8:00 – 13:00 Paklusnumas
13:00 – 14:00 Pertrauka
14:00 – 20:00 Apsauga

Seminaro kaina
Viena diena:
- dalyvis su šunimi 100 litų
- žiūrovai 70 litų

Pilnas seminaras (2 dienos):
- dalyvis su šunimi 175 litų
- žiūrovai 100 litų

Seminaras bus vedamas rusų kalba.
Registracija ir apmokėjimas už seminarą tik išankstiniai. Paskutinis terminas yra 2010 m. birželio mėn. 30 d.
Dalivių su šunimis kiekis ribotas! Galima dalivauti su įvairaus amžiaus šunimis. Žiūrovų kiekis neribojamas.
Galima filmuoti ir fotografuoti.
Paraiškas dalyvavimui seminare siųskite el.paštu: zichar@zebra.lt. Paraškoje prašome nurodyti savo vardą, pavardę, šuns vardą, veislę, šuns amžių mėnesiais (seminaro metu), dominantį pratimą, kurį norite patobulinti (pradėti) su savo šunimi.

Kilus klausimams, kreipkites:
Mob. tel.: +37065995344 +37065995344
El. paštas: zichar@zebra.lt

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2010 Bir 03 12:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Na kas planuojat dalyvauti seminare?

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2010 Bir 03 22:19 
Atsijungęs

Aš. :) Tiesa, dar neapsisprendžiau, ar abi dienas, ar užteks vienos.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2010 Bir 04 12:53 
Atsijungęs

Praėjus savaitei po seminaro anonso skelbimo jau turime dalyvių su šunimis sąrašą į seminarą su Sergej Žirkevič ir Natalja Spiridonova:

Nr. / Miestas / Vardas, pavardė / Šuns vardas / Veislė / Šuns amžius seminaro metu

1. / Vilnius / Aivaras Pekšys / Balamut iz Gratsiano / Malinua / 2 m. 8 mėn.
2. / Vilnius / Aleksandr Žichar / Sany iš Vilkų Slėnio / VA / 1 m. 1 mėn.
3. / Vilnius / Eglė Ragauskaitė / Ergo od Roubenky / VA / 8,5 mėn.
4. / Vilnius / Saulius Pečiulis / Persi iš Vilkų Slėnio / VA / 2 m. 5 mėn.
5. / Vilnius / Ričardas Dikas / Nabuko de Alphaville Bohemia / Malinua/1 m. 6 mėn.
6. / Vilnius / Ingrida Plečkaitytė / Torra / VA / 3 m.
7. / Klaipėda / Dainius Bliudžius / Army Kopų Vilkas / VA / 8,5 mėn.
8. / Šiauliai / Virgis Lukošius / Amon Kopų Vilkas / VA / 8,5 mėn.
9. / Šiauliai / Žydrūnas Marcinkus / Goras / VA / 2 m. 6 mėn.
10. / Kaunas / Gintaras Barkauskas / Aron Kopų Vilkas / VA / 8,5 mėn.
11. / Kaunas / Audrius Jukna / Para iš Vilkų Slėnio / VA / 2 m. 5 mėn.
12. / Vilnius / Laima Šauklienė / Taurus Geležinis Vilkas / VA / 2 m.
13. / Vilnius / Živilė Čepulienė / Orbita iš Vilkų Slėnio / VA / 3 m. 3 mėn.
14. / Ryga / Natalija Loginova / Ella vom Teufel Insel / Malinua / 11 мėn.
15. / Ryga / Evija Ziemele / Daneskjold X-tra Fast / Malinua / 4,5 mėn.

REZERVAS

16. / Kaunas / Marius Merkelis / Falkos von den Schwarzen Seeperlen / 2 m. 4 mėn.

Labai malonu, kad renkasi tokia įdomi bendraminčių kompanija, ir kad seminare galima bus pamatyti įvairaus amžiaus (nuo šuniuko iki suaugusių, patyrusių) šunų darbą.
Seminaristų su šunimis kiekis ribojamas iki 15 porų. Norinčius dalyvauti su šunimis registruosiu ir toliau, tačiau tik į rezervą. Pagal praktiką, pasibaigus mokėjimo terminui, dėl įvairių priežasčių dalis potencialių seminaristų su šunimis atsisako dalyvauti arba nesumoka seminaro mokesčio. Todėl ir formuojamas rezervas, kad laiku būtų galima padaryti pakeitimus. Registruotis į rezervą galima telefonu: +37065995344 +37065995344 arba el.paštu: zichar@zebra.lt Apie registraciją į rezervą informuosiu asmeniškai ir papildomai koreguosiu šį sąrašą.
Pasibaigus mokėjimo terminui, t.y. 2010 m. birželio mėn. 30 d. , kai bus aiškus galutinis dalyvių su šunimis sąrašas, aš su kiekvienu vėl susisieksiu. Aptarsime pratimus, kuriuos norėsite patobulinti (pradėti) su savo šunimi seminaro metu. Taip pat prašau kalių vedlių informuoti mane išanksto, jei Jūsų šuniui seminaro metu bus ruja. Aš tai įvertinsiu sudarydamas dalyvių pasirodymų eilę.
Turiu prašymą potencialiems seminaro dalyviams be šunų, ypač vilniečiams. Tokių dalyvių kiekis neribojamas ir jiems mokėjimo termino galo nėra. Bet jei Jūs galutinai apsisprendėte dalyvauti seminare žiūrovais, labai prašau, susisiekti su manimi aukščiau nurodytu būdu ir sumokėti išanksto, kad mums seminaro metu, vietoj to, kad stebėti šunų darbą nereikėtų spręsti mokėjimo klausimų.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2010 Bir 04 18:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Romena, dalyvausi kaip ziurove ar suni atvesi?

PS sarase vien aviganiai :roll:

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2010 Bir 04 19:26 
Atsijungęs

Axel rašė:
Romena, dalyvausi kaip ziurove ar suni atvesi?

PS sarase vien aviganiai :roll:

Taip, tik vokiečiai ir malinos. Bet tai dėl to, kad organizuoja vokietistai- jie ir paskelbė pirmiausia pas save forume, ir prisiregistravo greičiausiai.
Aš dalyvausiu kaip žiūrovė- be šuns. ;)

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2010 Bir 04 19:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

aisku. as tai galvoju, dar neapsisprendziau... :roll:

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2010 Bir 05 01:41